פרגולת אלומיניום – חזקה, יפה ועמידה

ניווט מהיר

בשנים האחרונות אנחנו רואים התקנה של פרגולות בבתים רבים בין אם מדובר בבתים פרטיים, דירות פנטהאוז, גן או גג ואפילו במרפסות של דירות. בעבר היינו נתקלים בכל הבתים פרגולות רגילות מעץ אך לאחרונה אנו עדים לטרנד החדש של פרגולות אלומיניום אשר הולך ותופס תאוצה רבה יותר. פרגולת אלומיניום נחשבת כיום לפתרון ההצללה האולטימטיבי בשוק בעיקר לאור היתרונות שלו, הסגנונות הרבים שלו, ועמידותו של החומר. בסופו של יום פרגולות אלומיניום מצריכות תחזוקה פחותה באופן משמעותי בהשוואה לפרגולות העשויות מעץ למשל שמצריכות טיפול בעץ עצמו נגד פגעי מזג האויר ונגד מזיקים, דברים שהאלומיניום כלל לא מצריך מהמשתמשים בו.

 

מהם היתרונות של פרגולת אלומיניום?

אז היתרון המובהק של האלומיניום הוא כפי שהזכרנו קודם לכן הוא חוזק החומר ביחס לחומרים מהם עשויות פרגולות אחרות. כאשר אנו בחברת אופאל אלומיניום מתקינים פרגולת אלומיניום אנו מבטיחים לעצמנו פרגולה חזקה ואיתנה לשנים רבות. מעבר לחוזק החומר גם הגמישות העיצובית של האלומיניום הוא גבוהה וניתן להתאים את הצבע של הפרגולה לשאר הבית וגם לסגנון.

כמו כן, פרגולות אלומיניום נותנות לנו הצללה טובה יותר שכן ישנן פרגולות שבהן הרעפים יכולים להתכוונן ובאפשרותו לשלוט בהן באמצעות שלט. הדבר מקנה לנו שליטה מלאה בהצללה תחת הפרגולה כך שאנו יכולים לפתוח לגמרי את הרעפים ולקבל מקסימום קרני שמש או לסגור את הרעפים ולקבל הצללה מקסימלית. כמובן שניתן לשלוט ברעפים גם למצבי ביניים ולסגור את הרעפים באופן חלקי או באופן שבדיוק מונע מקרני השמש לחדור וכך גם להשאיר זרימת אוויר מקסימלית.

לכן, אם אתם מחפשים פתרון הצללה לטווח הארוך שגם יראה טוב וגם יהיה פונקציונלי עבורכם כדאי מאוד לשקול פתרון של פרגולות אלומיניום לבית שלכם. הקפידו לבחור בחברה מקצועית וטובה, כשם שתעשו עבור כל עבודת בנייה, איטום קירות חיצוניים של הבית, שיפוצים, ועוד.

 

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter