איטום קירות חיצוניים

ניווט מהיר

איטום קירות חיצוניים היא משימה מורכבת ולא פשוטה בכלל, אך בעלת חשיבות גבוהה. יש שני סוגים עיקריים של איטום קיר חיצוני:

  1. מבנים חדשים בהם יש צורך לבצע איטום מחדש במטרה למנוע נזילות, רטיבות וליקויים בעתיד.
  2. מבנים ישנים העוברים חיזוק, חידוש או שיקום ויש צורך לבצע בהם תיקונים או אפילו להחליף את מערכת האיטום כולה בשל ליקויים מכל מיני סוגים.

 

חברת  as-pro – מומחה איטום קירות חיצוניים

אחד הדברים הכי חשובים כאשר מחליטים לבצע איטום קירות או שיקום קירות מסך למשל, הוא החברה שאתם בוחרים למשימה. ראשית כל מדובר בעבודה המתבצעת בגובה ולכן חשוב לבחור חברה שזוהיא המומחיות שלה ומציעה שירותים מתקדמים כמו שימוש בבמות הרמה ומנופים, ביצוע עבודות בגובה באמצעות סנפלינג ועוד.

 

שנית כל, מדובר בעבודה סופר מורכבת הדורשת ידע מקצועי וניסיון. יש המון סוגים של מבנים ופרויקטים, חלקם עשויים מבטון, אחרים בשילוב של בטון וחומרים נוספים כמו למשל זכוכית ואלומיניום. הידע הוא זה שיסייע לצוות החברה להבין את שלבי העבודה ולבצע את האיטום בצורה יסודית, מקצועית ויעילה. חברת as-pro היא בין החברות המובילות לביצוע איטום קירות חיצוניים ועבודות מורכבות נוספות.

איטום קירות חיצוניים שלבי עבודה

ראשית כל יש להבין מדוע צריך לבצע את איטום הקירות, כלומר לזהות את הבעיה. במידה ומדובר ברטיבות או נזילה, יש קודם כל לאתר את מקור הנזילה ולפתור אותה מהבסיס, לצורך שלב זה חשוב לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו למשל אמצעים לאיתור נזילות במבנים ציבוריים ומוסדיים. בשלבים הבאים יש לתקן את הבעיה, להמתין ולראות שאכן המים התייבשו לחלוטין ואז לעבור לשלב האיטום. כל מבנה דורש שימוש בחומרים אחרים. גם כאן יש לעבוד בצורה נקייה, לבחור בחומרי האיטום המתאימים וליישם את חומרי האיטום עד לייבוש מלא.