סככות הגנה לבטחון העובדים והעוברים ושבים

ניווט מהיר

סככות הגנה לאתר בניה, שיקום ושיפוץ מבנים

סככות הגנה מהוות בפרויקטים הקשורים בתחום הבניה והשיפוצים קונסטרוקציות מודולריות. את סככות ההגנה מקימים כמעט בכל סוגי עבודות בגובה. כמו למשל עבודות איטום קירות חיצוניים, עבודות שיקום של פרויקטים כמו למשל שיקום בטון, תכנון ייצור והרכבה של מערכות אלומיניום בגובה, עבודות שיפוץ של גגות, בניית קירות מסך וסקיי לייט, בניית חיפויי אלומיניום או חיפוי זכוכית, חיזוק של פנלים קיימים, אחזקה של קירות חיים, ביצוע זיגוג במשקלים גבוהים ועוד.

סככות הגנה – מדוע זה מועיל כל כך?

תחום הבניה מתקדם כל הזמן כאשר בעבר הפתרונות שהיו מונעים נפילה של חפצים היו נחשבים למאוד מסובכים ומורכבים להקמה. לעומת זאת, היום יש מערכת מתקדמת המאפשר להקים סככות מגנות תוך זמן קצר, בצורה יעילה ללא ביצוע ריתוחים או חיתוכים מסובכים. את הסככות ניתן להקים בהתאם למאפייני הפרויקט בצורה הכי מדויקת שאפשר.

 

ניתן לשנות בכל עת

אחד היתרונות הבולטים של סככות הגנה מתקדמות הוא האפשרות לשנות ולהעביר אותן ממקום למקום. בעבודה בגובה ובעבודות הקשורות לתחום הבניה והשיפוצים, יש כל הזמן שינויים.

היתרון הבולט ביותר של מערכת זו הוא במודולריות שלה ולכן אין צורך לקבע אותה לקרקע או לקירות סמוכים. זה בעצם חוסך לנו זמן יקר ומאפשר לנו לבצע שינויים מתי שאנחנו רק רוצים בהתאם לאופי הבניה.

איך מקימים סככות הגנה?

את סככת ההגנה ניתן להקים רק אחרי שמבינים את אופי הפרויקט. כלומר, עלינו להתייחס לנתונים כמו סוג הפרויקט, הגובה שלו, באילו חומרים אנו עושים שימוש במהלך הבניה, מה האזור שאנו בונים, כמה אנשים עוברים מתחתיו ועוד.

אחד הדברים הכי חשובים בתכנון והקמה של סככת הגנה הוא יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בביצוע עבודות מהסוג הזה. חשוב לשקול גם רשת בטיחות במסגרת הבטיחות בבנייה.