שיקום קירות מסך למוסדות ומבנים ציבוריים

ניווט מהיר

שיקום קירות מסך

שיקום קירות מסך נועד לרוב למבנים ציבוריים, אוניברסיטאות, בתי ספר, קניונים ומרכזים מסחריים המשלבים את הבניה המודרנית. מדובר בסוג של פריצת דרך אשר השפיעה על תהליכי הבניה הן בהיבט הפרקטי של קיצור תהליכים וחיסכון בזמן והן בהיבט העיצובי, שכן מדובר בפתרון חדשני ומרהיב ביופיו. אז למה ואיך משקמים קיר מסך?

 

למעשה, בתחילת המאה ה-20 החלו להיכנס מגוון של שינויים בתחום הבניה ואנו עדים איך כל הנושא של שילוב קירות מסך בעיקר במבנים ציבוריים, בתי חולים פרטיים, משרדים ומבנים יוקרתיים תופס תאוצה. קירות מסך מהווים סוג של כיסוי למעטפת החיצונית ויוצרים סוג של הפרדה בין החלקים החיצוניים לחלקים הפנימיים של המבנה.

 

קירות מסך עשויים מזכוכית מחוסמת דקורטיבית ונתמכים מקורות מיוחדות עשויות אלומיניום. בשונה מקונסטרוקציות הידועות בבניה המסורתית, בקירות מסך הקורות עומדות באופן עצמאי.

מדוע יש צורך בשיקום קיר מסך?

ממש כמו בקירות רגילים, גם בקירות מסך יש את כל הנושא של נזקי הזמן. עם הזמן, הקירות הללו ניזוקים כתוצאה מנזקי מזג האוויר. יש מצבים בהם יש צורך ממש להחליף את קירות המסך ויש מצבים שמדובר בסדקים בלבד. יש מצבים בהם קיימים ליקויים במערכת האיטום. בכל אופן שיקום קירות מסך הוא קריטי במצבים אלה במטרה למנוע חדירה של מים, נזילות, רטיבות ושאר ליקויים ובעיות.

 

שיקום קירות מסך – איך בוחרים חברת מקצועית?

תהליך השיקום נעשה בגובה ולכן חשוב לבחור בחברה המתמחה בעבודות בגובה וגם שיקום מבנים. חשוב גם שהחברה תדע להתמודד לא רק עם השיקום עצמו אלא גם עם המקור לבעיה. לפני שבוחרים בחברה מקצועית, חשוב לשים לב שלחברה יש את כל האישורים, שהיא פועלת לפי כללי הבטיחות והתקנים בתחום, מה שכמובן ימנע מצבים של תאונות או בעיות בהמשך.