חברה לפרגולות בצפון

ניווט מהיר

ישראלים רבים בודקים את האופציה של הקמת פרגולה בביתם. היום יש סוגים רבים של פרגולות כך שבקלות ניתן להתאים את הפרגולה לצרכים שלנו כמו כמות השמש והרוח שיש באזור שבו אנו מקימים את הפרגולה, הסגנון העיצובי של חצר ביתנו, מטרת הפרגולה (אירוח או סתם ישיבה באוויר הפתוח), החומרים ממנה היא תהיה עשויה וכמובן – התקציב.  פרגולה היא מבנה פתוח שמטרתו היא קודם כל להגן עלינו מפני פגעי מזג האוויר בזמן שאנו יושבים באוויר הפתוח. לפרגולה יש גם תפקיד עיצובי והיא מעניקה לביתנו מראה דקורטיבי מעוצב ויוצא דופן. בהיותכם מחפשים אחר חברה לפרגולות בצפון יש לבדוק כמה חברות, להשוות ביניהן ולקחת בחשבון מקצועיות וניסיון, התאמה לצרכים שלכם, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, חומרים איכותיים, בטיחות וכמובן רמת גימור גבוהה.

 

סוגי פרגולות בצפון

קיימים שני סוגים עיקריים של פרגולות. הסוג הראשון הוא פרגולה מעץ טבעי לרוב גושני המעניק לחצר מראה מרהיב ויוקרתי. היתרונות של העץ באים לידי ביטוי דווקא בפן העיצובי והאסתטי אך מתייחסים לתחזוקה, העץ דורש לא מעט תשומת לב כמו שיוף, צביעה, טיפול נגד מזיקים ועוד. לעומתו יש את . היא פרגולת האלומיניום הנחשבת לקלה מאוד להתקנה עם רמת גמישות גבוהה גם בהיבט של תכנון הפרגולה וגם בהיבט העיצובי. היא גם זולה יותר בהשוואה לפרגולת העץ. כמו כן ישנן פרגולות תלויות מאלומיניום ופרגולות מרחפות.

פרגולות חשמליות

סוג נוסף של פרגולת אלומיניום (או שילוב בין אלומיניום לעץ) היא פרגולה חשמלית. שילוב מופלא בין חדשנות וטכנולוגיה לעיצוב מרהיב. בעזרת המנגנון החשמלי, אנו יכולים להחליט בכל רגע נתון- חורף או קיץ מה תהיה רמת ההצללה הרצויה.

 

את הפרגולה שהכי מתאימה לנו שווה לבחור לפי הסגנון העיצובי המועדף עלינו, החומרים המועדפים עלינו, תחזוקה מול עלות, נוחות וצרכי שימוש.