מתכננים בית חדש? אלו היועצים שיחסכו לכם הרבה כסף

ניווט מהיר

תכנון בית חדש יכול להיות מורכב

כאשר אתם מתחילים לעשות את הצעדים הראשונים אל עבר הגשמת החלום קטן שלכם – בית משלכם שעיצבתם במו ידיכם, יש לזכור כי תהליך זה עשוי להיות מורכז, וידרוש ממכם את שירותם של יועצים ואנשי מקצוע רבים. בין אם מדובר בקבלן הבנייה, יועצים בתחום המטבח, וכדומה. חשוב להבין, בניית בית תגבה מכם משאבים רבים ואם תגיעו לתהליך כמה שיותר מוכנים וערוכים, יהיה לכם הרבה יותר קל. בנוסף, שווה לאסוף כמה שיותר ידע ואפילו לנסות לדבר עם אנשים שאתם מכירים שבנו לאחרונה בית וככה תוכלו להסיק מסקנות דרך הכשלים שלהם ולהבין איך להתנהל, מה לעשות, כמה זמן הכל אמור לקחת לכם ואיך לבחור בעלי מקצוע. ישנו תחום אחד שאנשים לעתים מפספסים את החשיבות של יעוץ מקצועי עבורו – תחום האלומיניום.

תכנון בית פרטי עם שכלול התקציב לאלומיניום

תקציב האלומיניום של בניית הבית הפרטי שלכם, הינו נגזרת באופן חד משמעי של הדרישות שלכם מקבלן האלומיניום. כאשר תשכרו את שירותיו של יועץ אלומיניום מומחה ובעל ניסיון, האחרון יוכל להתאים עבורכם את המוצרים האיכותיים ביותר למסגרת התקציב שאתם תגדירו. תכנון בית מכיל תחתיו – גודל כניסות האור, אפיון של המוצרים, צבע, סוג החומר, וכדומה.
חשוב לזכור! תכנון יעיל ואפקטיבי של שימוש האלומיניום יכול להוביל אתכם לחסכון של עשרות אחוזים בתקציב האלומיניום לביתכם בחדש. בעל מקצוע מנוסה בתחום יודע לקחת את הדרישות שלכם עבור ביתכם, ובאמצעות כך יתאים לכם את סוג החומרים ואיכותם לתקציב הרלוונטי ביותר עבורכם. מעבר לעלות, יועץ אלומיניום יידע להתאים כל מוצר בתכנון ביתכם לחומר האיכותי ביותר עבורו, ובכך הביצוע יהיה ברמה גבוהה יותר, דבר אשר ישפיע בצורה חד משמעית על איכות חייכם אשר ימנע תקלות ובעיות עתידיות בבניה.
בשל כך – שימוש בבעל מקצוע מתאים, יקטין את ההוצאות, יאפשר לכם להשקיע את כספיכם בתחומים אחרים בבית, וכך להתקדם צעד נוסף אל עבר בית החלומות שלכם!

מפגש ועבודה משותפת אל מול אדריכל

יועץ האלומיניום שתשכרו, ייפגש בכל שלבי העבודה והבנייה של הבית עם האדריכל, האיש אשר אמון על עיצוב בית החלומות שלכם. מומחה האלומיניום ייפגש עם האדריכל, ולאחר שיבין את החזון לעיצוב ביתכם, יוכל להמליץ על מיקומי האלומיניום, סוג החומר הספציפי, המראה החיצוני של החומר, ועוד. כמובן שכל זה יתבצע יחד ובהתאם לחזון של הלקוח לבניית הבית שלו.
בנוסף לכך, המוחה יעזור לאדריכל לבחור את החומרים בעלי החוזק המיטבי, זאת על מנת לדאוג לבטיחות הגבוהה ביותר בבית שלכם. לצורך העניין, המומחה יוכל לעזור לאדריכל באפיונים ובבחירת זכוכית מתאימה מבחינה בטיחותית, אקוסטית, וטרמית. לסיכום – המומחה יהיה הקשר שלכם מול האדריכל, בכל הנוגע לבחירת החומרים הטובים ביותר לביתכם.

 

 

טיפים חשובים לבחירת אדריכל מקצועי

אין ספק שאיש המקצוע החשוב ביותר שהולך ללוות אתכם כבר מתחילת התהליך ועד הסוף, הוא האדריכל. תפקידו של האדריכל הוא לתכנן את הבית בהתאם לחלומות שלכם תוך התייחסות לצרכים, למגבלות, לתקציב ועוד. לכן, מומלץ להשקיע בבחירת אדריכל זמן ולא להקל בכך ראש.

  1. ידע וניסיון – בדקו את הידע ואת הניסיון של האדריכל נסו להבין היכן למד, אילו כישורים יש לו ואיזה פרויקטים הוא כבר ביצע.
  2. כימיה- מכיוון ואתם הולכים להעביר לא מעט זמן אתם חייבים לשדר על אותו גל.
  3. תקציב -בדקו מה תקציב הבניה שלכם ושהוא אכן תואם את עלות האדריכל.