השינוי שהביאו עבודות בסנפלינג

ניווט מהיר

בעבר הלא רחוק, בכדי לבצע סוגים שונים של עבודות בגובה היו צריכים להקים פיגומים, דבר שהיה לוקח המון זמן. הקמת פיגומים היא פתרון די מסורבל הפוגע ברמת הנגישות של העובד לבניין מה שמאריך גם את זמן ביצוע העבודות בפועל. תודות לשינויים בתחום הבניה והטכנולוגיה, היום רוב העבודות הנעשות בגובה נכנסות תחת הקטגוריה של עבודות בסנפלינג. למעשה, תחום הבניה לקח השראה מעולם הטיולים והמסעות. באמצעות מערכת למניעת נפילות, רתמות מיוחדות וחבלים, נקשרים העובדים אל הגג ולאט לאט יורדים למיקום שבו הם צריכים לבצע את העבודה. היום ניתן באמצעות סנפלינג לבצע קשת רחבה של עבודות כמו הרחקת יונים, תיקוני אינסטלציה בגובה, ניקוי חלונות, איתור נזילות, שיקום מבנים והתקנה של פתרונות חיפוי חדשניים.

עבודות בסנפלינג

עבודות בסנפלינג ועוד פתרונות חדשניים

כאמור, אנחנו כל הזמן מתקדמים ומשתנים. גם תחום הבניה שלקח לו לא מעט זמן להשתנות מתהווה עם השינויים. אחד הפתרונות שכבשו את התחום הזה של בניה, אדריכלות ושיפוצים הוא תכנון קיר מסך. למעשה, מדובר בחיפוי חיצוני העשוי משילוב של זכוכית ואלומיניום- שני חומרי גלם שמשתלבים בהרמוניה מושלמת גם בהיבט העיצובי וגם בהיבט הפרקטי. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים של קירות מסך.

  • מערכת העומדת בפני עצמה- קירות מסך הם למעשה חיפו מודולרי אותו מייצרים מבעוד מועד במפעל והוא מגיע שלם ללא מרכיבים קונסטרוקטיביים.
  • אור טבעי – לאור שמגיע מהשמש וחודר אל תוך המבנה יש מגוון של יתרונות. ראשית מדובר באור יותר בריא. שנית, הוא תורם לריכוז ולפרודוקטיביות שלנו. בנוסף, כך נוכל לחסוך באנרגיה ולשפר את הסביבה שלנו.
  • מתאים לכל סוגי הפרויקטים – ניתן להתקין קירות מסך במפעלים, גורדי שחקים, בנייני מגורים או משרדים.
  • עיצוב ייחודי- המבנה מקבל מראה מרשים ויוצא דופן.

עם כל זאת, חשוב מאוד לדאוג שתהיה בטיחות בבנייה לפי כל התקנות הנדרשות. זאת כיוון שעבודה בגובה עלולה להיות מסוכנת ולכן – חייבת להיות זהירה ביותר.