קיר מסך זכוכית – פתרון אסתטי מרהיב

ניווט מהיר

קיר מסך זכוכית נחשב היום לאחד הפתרונות המרהיבים, היצירתיים והמתקדמים בתחום הבניה. קיר מסך זכוכית הוא חיפוי חיצוני שבא לעטוף את הבניין מבחוץ ויוצר הפרדה מלא בין החלק הפנימי של המבנה לחלק החיצוני. ניתן לשלב קירות מסך עשויים זכוכית, פלדה, אלומיניום ואפילו עץ בהתאמה אישית ולכל סוג של פרויקט בבניה הציבורית, התעשייתית והפרטית גם יחד. בנוסף, קיימת מעבדה לבדיקת קירות מסך.

קיר מסך זכוכית – היתרונות

ניצול מקסימלי של אנרגיית האור – מנתונים עולה כי במבנים בהם משולב קיר שכזה יש הרבה פחות צורך לבצע שימוש בחשמל וכך אנו מצד אחד נהנים מהיתרונות של כניסת אור טבעי לחלל, חוסכים בחשמל וגם שומרים על הסביבה שלנו.

  1. פתרון אסתטי מרהיב ביופיו – הבניה המודרנית הביאה איתה שינויים רבים גם בהיבט העיצובי והאסתטי. באמצעות קירות מסך אנו משיגים מראה אחיד, מרשים, יוקרתי וייחודי שהופך את המבנה לפרויקט אדריכלי ברמה גבוהה.
  2. תמיכה מלאה במערכות איטום ובידוד – קיר תומך במערכות האיטום והבידוד של המבנה, מסייע לשמור על טמפרטורה מאוזנת ויחד עם זאת מפחית את הסיכוי לנזילות, רטיבויות ובעיות איטום נוספות.
  3. פתרון בניה גאוני –יתרון נוסף ולא פחות חשוב של קירות מסך במבנים העשויים מזכוכית הוא בכך שהם בעצם לא תלויים בשאר המבנה אלא עומדים בפני עצמם. כלומר אין צורך לשלב בתוך או בסמוך לקיר מרכיבים קונסטרוקטיבים כאלה או אחרים.

קיימים בשוק מגוון רחב של קירות מסך מזכוכית בשילוב אלומיניום למטרות שונות כמו קיר מסך כפול אקטיבי עם מערכות פוטו וולטאיות ומערכת עקיבה, קיר מסך מפלדה, קיר כבלים, קיר מסך וסקייליט כדורים, קיר מסך עם הצללות, קיר עץ ואלומיניום בזיגוג סטרקטוראלי, קיר בשילוב רפפות אטומות למים, קיר עם תריסים ונציאניים המונעים בצורה אלקטרונית ועוד. מתעניינים בבנייה ושיקום מבנים? קיראו על איטום קירות חיצוניים.