איך לבצע שדרוג מעטפת מבנה? כך תעשו זאת נכון

ניווט מהיר

אחת לכמה שנים, כל מבנה, בין אם הוא חדש או ישן, זקוק לשדרוג מעטפת מבנה. בסופו של דבר, מעטפת המבנה סופגת לא מעט בלאי לאורך השנה, בין אם זה מהגשמים שיורדים על המבנה, מהשמש שיוקדת עליו רוב ימות השנה ועוד. בכדי לבצע שדרוג של המעטפת עלינו לתכנן היטב את הפרויקט, כי כפי שציינו – הוא נעשה אחת לכמה שנים. לכן, עלינו לוודא כי לא נפספס שום דבר בשדרוג, היות והפעם הבאה שנבצע פרויקט שכזה יהיה בעוד מספר שנים.
ראשית, עלינו לבחור עבור הפרויקט קבלן מתאים, בעל ניסיון בכל הנושא של שיקום מבנים ושיקום של מעטפת המבנה.
עליו להיות מנוסה ביותר, בעיקר בנושאי איטום ובידוד, שכן זהו עיקר השדרוג ברוב המקרים. מעבר לכך, הרוב הוא עבודה קוסמטית של טיח או צבע. בנוסף, יש לבדוק האם לאותו קבלן יש אישור לעבודה בגובה עבור העובדים שלו, וכי הם מקפידים על כלל הוראות הבטיחות המחייבות בחוק.

שדרוג מעטפת מבנה

כיצד קירות מסך אלומיניום יעילים לשדרוג מעטפת מבנה?

בפרויקטים רבים משדרגים את המעטפת החיצונית לקירות מסך אלומיניום באמצעות תכנון קיר מסך, דבר המשדרג את הפרויקט במספר היבטים. קודם כל, אין ספק שניראות הבניין מבחוץ לאחר שדרוג שכזה תהיה מרהיבה הרבה יותר, היות והמבנה יקבל מראה יוקרתי ואלגנטי. מעבר לכך, יש יתרונות פונקציונליים לשדרוג שכזה: קירות מסך מעלים את היעילות האנרגטית של המבנה, יותר אור יום נכנס למבנה בכל שעות היממה וכך אנו נמנעים מצריכת חשמל מוגברת. כמו כן, היעילות ומצב הרוח של האנשים בתוך המבנה עולה כתוצאה מהחשיפה המוגברת לאור יום.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter