אחסון תכולת דירה – כך תבחרו את החברה הנכונה

ניווט מהיר

יורדים מהארץ לתקופה ארוכה? מבצעים שיפוץ ומחפשים מקום בו תוכלו לבצע אחסון תכולת דירה עד לעת בה השיפוץ יסתיים? אם כך, ההמלצה שלנו תהיה לא להסתפק במחסן של אחד מבני המשפחה שלכם, אלא לפנות לשירותיה של חברה מקצועית העוסקת בכל הסובב סביב אחסון תכולת דירה. אבל איך בוחרים מתוך היצע רחב של אפשרויות? על כך במאמר הבא.

 

רגע, איך בוחרים חברת אחסון?

על מנת לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני בחירה מוצלחת של חברת אחסון תכולת דירה, עליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים, ביניהם:

  • ביטוח תכולה – כאשר מדובר על אחסון תכולת דירה, הרי שמדובר על אחסון של חפצים יקרים במיוחד ולכן, ההמלצה שלנו תהיה לוודא כי החברה עליה שמתם עין אכן מספקת פוליסת ביטוח לתכולה שלכם, מה שיעניק לכם את ההגנה המלאה במקרה של נזקים שעלולים להתרחש בעקבות שורה רחבה של תרחישים, בין אם מדובר על שריפות, גניבות, הצפות וכן הלאה. כמו כן, חשוב לציין כי הביטוח לא מכסה חפצי ערך כמו כלי תחבורה, תחמושת, תכשיטים ואמנות וכיוצא בכך. 
  • רישיון עסק – פרמטר נוסף וחשוב לא פחות יהיה לוודא כי לחברה אליה אתם פונים אכן יש רישיון בתוקף ובו היתרי בנייה למטרת הפעלת העסק מטעם הרשות המקומית וכן גם מטעם מכבי האש. 
  • שמירה ואבטחה – לכל חברת אחסון מקצועית יש מערך מקצועי של שמירה ומיגון מלא הכולל בין היתר מצלמות אבטחה, מנעולים עוצמתיים, דלתות ברזל וכיוצא בכך.
  • הובלה – על מנת להימנע ממצב בו יהיה עליכם לפנות בצורה נפרדת לשירותיה של חברה המספקת שירותי הובלה, מה שיגבה מכם תשלום כפול וזמן נוסף בהתעסקויות מציקות, מומלץ לוודא כי חברת האחסון אליה אתם פונים מציעה גם שירותי הובלה בפרט. 
  • סל שירותים רחב – וודאו כי אתם פונים לשירותיה של חברה המציעה מגוון רחב של שירותים, גם אם זה שירותים שאתם לא בהכרח צריכים, בין אם מדובר על אספקת קרטונים למעבר דירה פתח תקווה, שירותי הובלות, אספקת ציוד אריזה ועוד שכן, הדבר יעיד על העובדה כי מדובר על חברה מקצועית בעלת ניסיון עשיר. זאת בעוד כי במידה ובתום התהליך אכן התרשמתם לטובה משירותיה של החברה, עליכם לזכור כי אין לדעת מתי תזדקקו בשירותיה השונים בעתיד שכן, כעת תוכלו לדעת למי לפנות בשעת הצורך.